Jesteś tutaj: Home >> O nas

O nas

Optel - firma innowacyjna, założona w 1989 roku - to zespół inżynierów, pełnych zapału specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, których głównym celem jest tworzenie nowych, innowacyjnych produktów. Specjalizujemy się w technikach ultradźwiękowych i od lat jesteśmy uznanym ekspertem w tej dziedzinie. Od wielu lat z bardzo dobrym skutkiem rozwiązujemy problemy techniczne naszych zleceniodawców. Członek Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii oraz Europejskiego Towarzystwa Biometrycznego (European Association for Biometrics – Human Identity in Europe).

Dysponujemy bardzo dużym zasobem wiedzy i doświadczeń, profesjonalnym laboratorium, warsztatem elektronicznym i mechanicznym z parkiem maszynowym a także biblioteką zawierającą ok. 7000 książek naukowo technicznych, głównie z zakresu ultradźwięków i akustyki.

Prace badawczo - rozwojowe prowadzone w firmie stoją na bardzo wysokim, światowym poziomie, OPTEL od wielu już lat cieszy się zaufaniem jako uznany, doświadczony i bardzo efektywny ekspert w dziedzinie technik ultradźwiękowych, biometrii. Swoim profesjonalnym i bardzo twórczym wkładem w tworzenie nowych technologii firma ugruntowała sobie silną pozycję sprawdzonego partnera.

Istniejemy nieprzerwanie od 1989 roku - zaufało nam setki instytucji, przedsiębiorstw, instytutów oraz osób prywatnych często stając się naszym stałym partnerem, odbiorcą i użytkownikiem stworzonych przez nas produktów i rozwiązań.

Niech nasze zrealizowane projekty i produkty świadczą za nas.